Ранок нареченої повинен бути ідеальним!

Саме тому ми хочемо розказати вам декілька секретів, як правильно одягнути весільну сукню!

1. Якщо ваша сукня має відкриту або оголену спинку, перед тим як її одягнути не одягайте бюстгальтер декілька годин для того, щоб на спині не залишилось слідів від нього.


2. Любі дівчата, Ваш ранок розпочнеться з зачіски та макіяжу, а вже потім потрібно одягати сукню. Саме для того щоб не пошкодити вже зроблену красу, будь-яка сукня одягається через ножки. Якщо сукня пишна та потрібен під‘юбник або круги, спочатку одягніть сукню на нього, а потім «заходьте» всередину.


3. Найкраще одягати вбрання перед дзеркалом, для того щоб одразу ж бачити чи рівно та правильно ви його одягаєте. Обов’язково поправте грудь, щоб лінія декольте була красивою, та тримайте сукню під груддю, щоб людині яка вас буде застібати або затягувати було зручно це зробити. (Якщо сукня має закритий верх, спочатку потрібно засібнути корсет, а вже потім одягати маєчку або рукавчики для того щоб не розтягнути їх)


4. Сукня на шнурівці: Для того щоб правильно зашнурувати сукню, наречена обов’язково повинна її тримати під груддю доки її не затягнуть настільки, наскільки їй буде комфортно. Шнурувати потрібно починати зверху донизу, як кросівки. Обов’язково слідкуйте за тим щоб шнурівка (широка атласна стрічка) не перекрутилась. Коли ви закінчите затягувати наречену, шнурівку зав’язуєте на вузол та ховаєте всередину сукні, щоб кінці стрічки не заважали загальному образу.


5. Сукня на замку: Весільні сукні мають якісні та міцні замки, але застібати їх потрібно правильно. Для того щоб комфортно засібнути весільну сукню знадобиться двоє помічників. З початку застібається внутрішній корсет сукні (широка еластична резинка), а потім сам замок. Одна людина обов’язково притримує замок зверху, а інша потихеньку його застібає (в жодному випадку не можна тягнути за собачку, щоб її не пошкодити)


6. Сукня на ґудзиках: Зазвичай у весільному та вечірньому вбранні ґудзики з справої сторони, а петельки з лівої. Для вашої зручності застібайте їх знизу до верху. 


7. Після того, як ви одягнули сукню, обов’язково потрібно розправити низ. Не важливо чи сукня пишна чи вузька, атласна чи кружевна, зі шлейфом чи без, при її одяганні, спідниця може загнутись, що буде не гарно виглядати на фото та відео. Тому кожен ярус сукні потрібно вирівняти та поправити.


Любі дівчата, для того щоб одягнути сукню, виділіть приблизно 30хв свого ідеального ранку! Щоб нікуди не поспішати та одягнути сукню правильно, зручно та красиво!
Або довіртесь професіоналам салону Асторія, які з радістю допоможуть Вам бути бездоганною у найвідповідальніший день!
Послуга «Ранок нареченої» - 250грн
З повагою, Ваша Astoria