Фата (весільний вельон)

Кожна дівчина з самого дитинства мріє про власне весілля, коли вона, така красива, у довгій білій сукні та з пишною фатою йде до коханого нареченого.
Усі сукні неймовірні, ексклюзивні, витончені, але справжньої урочистості їм надає легка та прекрасна весільна фата. Яка ж вона має бути: довга чи коротка, одношарова чи багатошарова, оздоблена мереживом чи проста?

Ми вирішили трішки поділитись з Вами тим, що ми знаємо про фату, її види, яка може бути довжина та стиль. Адже фата – це чи не найважливіший атрибут весільного вбрання нареченої.
Обираючи фату, перш за все потрібно врахувати на фасон весільної сукні, її колір, виріз та інше.

Тому давайте ми познайомимо Вас з різними видами весільного вельону, розпочинаючи зі стильних коротких прикрас та закінчуючи довгими королівськими.

ВУАЛЕТКА
Вона виготовляється з легкої сітки або фатину, який трішки закриває обличчя. Зазвичай такий аксесуар закріплений на обруч, що дозволяє нареченій легко знімати та одягати його.
Така фата ідеально пасуватиме під стилізоване весілля та обтягуючу коротку сукню.

BLUSHER
Її часто плутають з вуалеткою, але Blusher закриває обличчя лише до урочистої церемонії, а потім її перекидають назад. Довжиною такий аксесуар до 30см

ЧИСТА
Легка, прозора, одношарова фата, будь якої довжини. Вона зібрана з однієї сторони, а інша сторона нічим не оздоблена. Така фата може бути також з закругленими краями.

КЛАСИЧНА
Двошарова фата оздоблена кружевом, вишивкою або чиста. Зазвичай довжина цієї фати залежить від зросту нареченої.
Верхній ярус цієї фати має 70см, що дозволяє перекинути її на обличчя нареченої, як вуаль, а нижній 120см. Саме така довжина дозволяє вільно рухатись та не сковує рухи.

ІСПАНКА (МАНТІЛЬЯ)
Довга чи коротка одношарова фата оздоблена кружевом. Зазвичай така фата ідеально підкреслить силуетну сукню з елементами кружева. 

JULIET CAP
Це цікаве поєднання такого варіанту як BRIDAL CAP («весільна шапочка») і класичної фати. При цьому на голові вона зовсім не обов'язково повинна триматися в вигляді шапочки, можна домогтися лише віддаленої подібності, закріпивши її відповідним чином. 

ВІНЧАЛЬНА
Така фата найдовша від усіх. Її довжина може досягати до 4м у довжину і обов’язково повинна бути довшою від сукні або навіть шлейфу.
Така фата ідеально підійде для вінчальної церемонії.
Не рідко такий вельон прикрашається кружевом по низу, що робить ідеальну імітацію шлейфу.

Любі наречені, у Astoria Wedding Salon з вибором вбрання та аксесуарів Вам допоможуть стилісти, які з радістю підберуть для Вас найкращий та найкрасивіший варіант. Навіть, якщо фати чи сукні Вашої мрії у салоні не знайдеться у наявності, майстри весільного салону Асторія виготовлять їх для Вас!
З повагою, ваша Асторія!